Menu
Your Cart
Cuma günü verilen siparişler Cumartesi, Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Teslimat Bilgileri

https://pastirmacihayrullahgurme.com ’dan yaptığınız alışverişlerde siparişiniz anlaşmalı kargo firması aracılığı ile teslimat adresinize gönderilmektedir.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmî tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmekte olup, Kargo firması Pazar, resmî tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu ’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.

Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 1-1 iş günü arasında sürmektedir. Hazırlık safhasının, bu süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi https://pastirmacihayrullahgurme.com ’a geri getirecektir.